Tuesday 3 December 2024 20:22 PM
Сайт: СДН ДЕРЖАВНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Курс: СДН ДЕРЖАВНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (cdn.knute.edu.ua)
Глосарій: Термінологічний словник
X

XML

(Останнє редагування: Saturday 6 November 2021 18:07 PM)

XML   –   рекомендована   Консорціумом   Всесвітньої   павутини   мова размітки,   фактично   відображаюча   собою   збірку   загальних   синтаксичних правил.     XML –     текстовий     формат,     призначенний     для     зберігання структурованих даних.

XML (eXtensible Markup Language)

(Останнє редагування: Saturday 6 November 2021 18:07 PM)

XML(eXtensibleMarkupLanguage) – мова розмітки, фактично являє собою збірку загальних синтаксичних правил. XML – текстовий формат, який призначений для зберігання структурованих даних (замість існуючих файлів баз даних), для обміну інформацією між програмами, а також для створення на його основі більш спеціалізованих мов розмітки (наприклад, XHTML), інколи називаються словниками.

XML2 (Extensible Markup Language)

(Останнє редагування: Saturday 6 November 2021 18:07 PM)

XML(ExtensibleMarkupLanguage) - розширювана мова розмітки - стандарт побудови мов розмітки ієрархічно структу- рованих даних для обміну між різними додатками, зокрема, через Інтернет. XML - документ складається із текстових знаків, у найпростішому випадку, - ASCII, і придатний до читання людиною.

XPath

(Останнє редагування: Saturday 6 November 2021 18:07 PM)

XPath– це мова виразів для адресації частин XML документу, або для обчислення величин (рядкових, числових або булевих) на основі вмісту XML документа. XPath був створений щоб організувати доступ до елементів документа XML з файлу стилів XSLT. XPath створений на основі XML і є стандартом   консорціуму   W3C.   У   XPath   використовується   компактний синтаксис, що відрізняється від прийнятого в XML. У 2007 році завершилася розробка версії 2.0, яка тепер є складовою частиною мови XQuery.

XSS-уразливість (CSS)

(Останнє редагування: Saturday 6 November 2021 18:07 PM)

XSS-уразливість (CSS) – тип вразливості соціальної мережі, що виникає при попаданні програм від користувачів у сторінки, що генеруються сервером. Зберігається на сервері, і спрацьовує в браузері жертви при відкритті будь-якої сторінки зараженого сайту. В момент атаки на сторінці, в Cookie може перебувати ідентифікатор сесії адміністратора.